Збори  духовенства  Золочівського благочиння

У четвер 29 березня 2018 року в Свято-Воскресенському храмі м. Золочева, під головуванням благочинного митр. прот.  Легкого Володимира відбулись чергові  квартальні збори духовенства Золочівського деканату.

Вступне слово до духовенства виголосив Золочівський благочинний В. Легкий, де подякував усім  за присутність.  Також отець  Володимир прочитав порядок денний зборів  і  ознайомив  усіх з останніми новинами та подіями в УПЦ КП.

Було  обговорені події та життя Золочівського деканату.  Благочиний Золочівського деканату проаналізував завдання, які стоять нині перед кожним священнослужителем, наголосивши на розвитку соціального служіння та активної праці духовенства на парафіях.

Також благочинний представив духовенству протоієрея Кулицького Андрія капелана     навчального центру  в/ч 3007 Національної гвардії України, та зачитав відповідний наказ про призначення о. Андрія настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці на території в/ч 3007.

На цих квартальних зборах були розглянуті поточні питання церковного життя,  обговорення багато тем стосовно церковного уставу, а саме літургійних моментів за Богослужінням.

Обговорювались  також питання про активне залучення вірян, молоді та дітей в  життя Церкви. Особливо наголошувалось на створенні при кожному храмі Золочівського благочиння  –  Недільної  школи.

У заключному  слові отець   Володимир    подякував  духовенству   за  гідне  несення свого  служіння   та   побажав   Божої   допомоги  у  подальших  духовних  звершеннях  на своїх  парафіях.

Також о. Володимир Легкий привітав усіх з прийдешнім святом Світлого Воскресіння Господнього.

                                                                                                                                   Підготував Легкий Богдан

Фотогалерея

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі