Заходи в день незалежності (с.Поляни)

Заходи в день незалежності (с.Поляни)

24 серпня 2017 року, в селі Поляни, Золочівського району, відбулися урочистості з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України.

О десятій годині, в храмі Воскресіння Господнього, розпочався святковий молебень за Україну. Після закінчення молебна до парафіян із словом проповіді звернувся настоятель Свято-Воскресенської парафія ієрей Назарій Чорний.

Далі хресним ходом парафіяни разом із настоятелем та головою Полянської сільської ради Володимиром Михайловичем Ковбасою і директором Полянської школи Анною Іванівною Вітик рушили до пам’ятного хреста встановленого на честь проголошення незалежності і державної суверенності України (пам’ятник встановлено 24 серпня 1992 року).

Прийшовши до пам’ятного хреста розпочалися офіційні заходи. Звучав Державний Гімн України. Далі була звершена молитва за мир і спокій в Україні. Хвилиною мовчання було вшановано всіх тих, хто поклав своє життя за волю і незалежність України. Далі за них була відслужена заупокійна літія. Після чого, ієрей Назарій Чорний звернувся до всіх присутніх привітавши їх із Днем Незалежності, і побажав усім миру, любові, а також наголосив на тому, щоб завжди пам’ятати, якими нелегкими стараннями, славних синів і дочок України, ми отримали незалежність.

З вітанням звернувся і голова Полянської сільської рада Володимир Михайлович Ковбаса, побажавши мирного неба, здоров’я та розвитку нашому народу і країні.

Після завершення урочистостей відбувся флеш-моб, за участі молоді села  Поляни, прапор України був пронесений вулицями села.

ієрей Назарій Чорний

Фотоальбом

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі

Коментарі

Залишіть коментар