ВІТАННЯ МИТРОПОЛИТУ ЛЬВІВСЬКОМУ І СОКАЛЬСЬКОМУ ДИМИТРІЮ З ДНЕМ ТЕЗОІМЕНИТСТВА

Ваше Високопреосвященство, Владико Димитрій!

В цей святковий день від  священиків та вірних Золочівського благочиння  прийміть щирі і сердечні вітання з днем вашого Тезоіменитства!

Владико Димитрій! Ви є для нас прикладом любові й терпіння, повної самовіддачі справі, на яку обрав Вас Господь. Ви пробуджуєте в наших серцях головні почуття: ВІРУ, яка допомагає зрозуміти, що ми створені Творцем для добрих справ, НАДІЮ на спасіння  у житті вічному і ЛЮБОВ, бо «хто перебуває в любові перебуває в Бозі, і Бог у ньому» (1Ін.4: 16).

Просимо Милосердного Бога, щоб Він посилав Вам примноження душевних і тілесних сил. Нехай духовний покровитель, данний на допомогу Вашому Високопреосвященству, буде постійним супутником у Вашому складному і відповідальному митрополичому служінні. Нехай Ваша мудрість й надалі буде спрямована на подвижницькі труди на славу Українського Православ’я та допомоги Божої в розбудові нашої Святої Помісної Української Православної Церкви.

Благоденственне і мирне життя, здоров’я і спасіння, і у всіх ділах добрий успіх, подай Господи, Святійшому Філарету, Патріарху Київському і всієї Руси – України, і владиці нашому – Високопреосвященному Димитрію , Митрополиту Львівському  і Сокальському і подай Господи їм щастя,в  доброму здоров’ї, мирі і даруй  Свої великі милості й щедроти на Многая і Благая Літа!

Благочинний Золочівського району

митр. прот. В. Легкий  з духовенством

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі