Вітання для декана Золочівського благочиння  Легкого Володимира

У 21 день місяця червня свій день народження святкує Благочинний Золочівсько деканату  отець Володимир Легкий.

Дорогий отець — декан Володимире ! Вітаємо Вас з Днем народження!

Все своє земне життя Ви служите Церкві Христовій у священному сані, зі страхом Божим та щирістю проповідуючи науку Слова Христового.

Вже понад 30  років Ви є благочинним Золочівського деканату. Ви, зі старанням і ревністю  виконуєте  покладені на Вас обов’язки, щоб бути прикладом для своїх  вірян і духовенства Вашого благочиння, які “спостерiгаючи досвiд цього служiння, прославляють Бога за покiрнiсть сповiдуваному вами Євангелiю Христовому i за щире спiлкування з ними та з усiма, молячись за вас iз прихильнiстю за дуже щедру у вас благодать Божу” (2 Кор. 9, 12-14).

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві—вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості.

Нехай Всемилостивий Господь наш Ісус Христос, зміцює Вас своєю Благодаттю для надбання духовних дарів, дарує Вам сил та натхнення для подальшого ще більш плідного служіння у Винограднику Христовому, процвітання Української Держави й розбудови Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Многая і благая Вам літа!

З любов’ю во Христі духовенство Золочівського благочиння

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі