Відбулись квартальні збори духовенства Золочівського деканату

У вівторок 5 червня 2018 року в Свято-Воскресенському храмі м. Золочева, під головуванням благочинного митр. прот.  Легкого Володимира, відбулись чергові  квартальні збори духовенства Золочівського деканату.

Вступне слово до духовенства виголосив Золочівський благочинний В. Легкий, де подякував усім  за присутність. Привітавши усіх з початком Петрового посту, отець  Володимир прочитав порядок денний зборів  і  ознайомив  усіх з останніми новинами та подіями в УПЦ КП.

В ході обговорень йшлось про події та життя Золочівського деканату.  Благочиний Золочівського деканату вислухав усіх присутніх священиків про хід справ на парафіях, та новини з ввіреного йому деканату.

Одним з важливих питань, цих квартальних зборів було питання про організацію поїздки до м. Києва28 липня 2018 року, на святкування 1030-ліття Хрещення Русі.

Також духовенством Золочівського деканату, було обговорені різноманітні питання Богослужбової практики та праці пастиря взагалі, з метою покращення служіння священнослужителя на парафії.

У заключному  слові отець   Володимир    подякував  духовенству   за  гідне  несення свого  служіння   та   побажав   Божої   допомоги.

                             Підготував Легкий Богдан

Фотогалерея

 

  

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі