Великодні гаївки для військовослужбовців

У четвер, 9 травня 2019р. отець Назарій, церковний хор і вихованці недільної школи відвідали військову частину м. Золочів і представили виступ. На якому лунали великодні гаївки та народно-патріотичні пісні.
Гаївки віддавна є невід’ємною частиною християнської культури українців. Традицію виводити гаївки передавали з  покоління до покоління, вчили дітей і молодь. На жаль, мусимо визнати, що тепер молодь все більше забуває про такі звичаї і надає перевагу соціальним мережам, кав’ярням чи нічним клубам. І дякувати Богові, що у нас є священики та люди старшого покоління, які активно працюють з молоддю, організовують гаївки, залучаючи до них дітей і молодь різного віку, відроджуючи чудову традицію великодніх величальних пісень.

І сьогодні, в час тяжкого і тривалого гніту Україна і її захисники потребують підтримки, любові та натхнення. Тому кожен українець, від малого до великого, повинен пам’ятати та нагромаджувати безцінне надбання свого народу.
Дякуємо усім учасникам, які виступали: церковному хору, молоді й дітям, а також глядачам, військовослужбовцям, які підтримували нас. Також велика подяка організаторам дійства Гнатів Марії Дмитрівній та духовному настоятелю села Поляни о. Назарію Чорному.
Староста недільної дитячої школи Іванка Ковбаса
Фотогалерея
Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі