Вечір страсних пісень у Гончарівці

Триває Великий піст. Час, у якому більше задумуємося над шляхом  життя та його корективами. Насамперед, це час духовних зусиль, вправлянь, праці над собою в духовному вимірі. Піст необхідний для більшого самозаглиблення у молитві, щоб відшукати саме те джерело Божої Благодаті, з якого ми черпаємо сили для здійснення всіх добрих справ та вчинків. Бо без Бога усе буде пустим. Також це період переусвідомлення свого життя, різних промахів і падінь, щоб відкрити серце, «прибрати в ньому», «винести сміття» і приготувати його для запрошеного найдорожчого гостя – Господа нашого Ісуса Христа. У цей час ми задумуємося над стражданнями Спасителя, розуміємо Його муки і бачимо, яких терпінь зазнала Божа Мати, Пресвята Богородиця, дивлячись на катування ЇЇ Сина.

У нашому храмі ми в особливий спосіб хотіли вшанувати стражденного Сина Божого, провівши у п`яту неділю Великого посту  вечір страсних пісень. На цьому заході прозвучали молитви «Отче наш» , «Тобою радується», а також такі пісні: «Страдальна Мати», «Маріє, не плач», «Христос розп`ятий», «Хрест на плечі накладають», «Моліться, батьки», «Господь з болю», «Небо, земля, сотворінє».

Отець Володимир подякував всім учасникам цього вечора, побажав Божого благословення, опіки Богородиці; на славу Господню і на користь душі завершити цей піст, з чистим серцем і душею зустріти Воскреслого Спасителя.

Учасниця церковного хору

Маринівська Ірина

Фотогалерея

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі