Святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України

28 липня 2018 року, в день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у місті Києві відбулися урочистості до 1030-ліття Хрещення Руси-України.

Напередодні, ввечері, група паломників із парафій Золочівського благочиння вирушила до Свято-Володимирівського кафедрального патріаршого собору м. Києва.

В сам день святкування, вранці, із усіх куточків України десятки тисяч паломників поспішали на Божественну Літургію з якої і розпочалися святкові заходи.

Після завершення богослужіння на чолі із військовими священиками (капеланами), духовенство, єпископат, разом із Святішим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, а також і президентом України, представниками влади та великою чисельністю вірян розпочалася хресна хода до Володимирівської гірки.

На  Володимирівській гірці був звершений молебень до св. рівноап. вел. князя Володимира, а також була піднесена молитва „за створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви” і „за мир і спокій в Україні”.

Далі паломники із нашого благочиння мали можливість приклонитися до святинь Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, а також до святинь Володимирівського собору. Після чого в молитовному і святковому настрої паломники повернулися додому.

свящ. Назарій Чорний

Фотогалерея

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі