Свято святителя Миколая на парафії Воскресіння села Поляни

Свято святителя Миколая на парафії Воскресіння села Поляни

Величаємо тебе, святителю отче  Миколаю, і шануємо святу пам’ять твою:

бо ти молиш за нас Христа Бога нашого.

Напередодні свята, 18 грудня ввечері, в нашому храмі, була відслужена вечірня з літією. Після якої відбувся святковий виступ. Вихованці недільної школи піснями та віршами розповіли усім присутнім про великого святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського, чудотворця. Дитячими устами парафіяни храму почули про те, як власним прикладом святий Миколай творив добро – безкорисливо і на Славу Божу, не очікуючи подяки та слави. Допомагаючи усім хто потребував його допомоги. На протязі всього  земного служіння смиренням та молитвою святий Миколай служив Богові та людям.

Діти з радістю зверталися до святого, просячи не тільки для себе, але і для своїх рідних подарунків. Найперше міцного здоров’я для своїх сімей, миру та спокою для країни, і небесного заступництва від святого угодника Миколая.

На завершення на діток чекали солодкі подарунки від святого Миколая.

Настоятель храму, священик Назарій Чорний подякував усім присутнім, а також побажав, щоб святий Миколай завітавши в кожну оселю приніс ті духовні дари хто, які потребує. Дивлячись на життя святителя Миколая і беручи приклад ми укріплювалися у вірі, творили безкорисливо добрі діла та перебували у молитві.

В святковому та молитовному настрої учасники свята та усі присутні покидали святий храм, дякуючи Богові за Його благодіяння.

Фотоальбом

свящ. Назарій Чорний

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі

Коментарі

Залишіть коментар