Святкування Воскресіння в с. Поляни

Святкування Воскресіння в с. Поляни

Небеса ж нехай достойно веселяться, і земля ж нехай радується,

і нехай святкує світ видимий і невидимий: Христос бо воскрес — радість вічная.

( з 1 -ї пісні пасхального канону).

Воскресіння Христове – це найвеличніший і найсвітліший празник. Це свято над святами. Через воскресіння Ісуса той, хто щиро вірує в Нього, має надію на вічне життя з Христом. Воскресіння Христове стверджує нас у вірі, що життя людське не обривається, як нитка, що воно сповнене глибокого змісту і значення. У Воскресінні Христовому міститься неосяжна радість, до якої причетні всі люди. Це величне свято завжди святкується навесні, коли вся природа, наче після смерті, воскресає. Відновлюючись, вся земля застеляється зеленою ковдрою і все починає розквітати і цвісти.

16 квітня 2017 року Божого рано вранці в нашому храмі Воскресіння Господнього розпочалися святкові пасхальні богослужіння. Після яких відбулося освячення пасок, яєць  та інших традиційних пасхальних приношень.

О 12 годині розпочався святковий виступ дітей недільної школи „Воскресіння” під керівництвом настоятеля Свято-Воскресенської парафії свящ. Назарія (Чорного). Всю повноту і велич свята Воскресіння мали змогу відчути парафіяни та гості, які завітали на святкування. Діти своїми ангельськими голосами, підносячи молитви, піснеспіви та вірші, дякували Богу за Його милосердя, славлячи Воскресіння Ісуса Христа. В цей день радість свята обіймала всіх, а в середині душі кожен відчув себе частинкою однієї великої християнської родини.

На завершення свята свящ. Назарій (Чорний) звернувся до вихованців недільної школи, які своїми дитячими голосами розкрили сутність і традиції цього великого свята, подякувавши їм, а також до усіх присутніх привітавши їх з Великоднем.

Нехай Воскреслий Ісус Христос дарує нам здоров’я, мир, любов, а також благословляє нас на те, щоб ми надалі могли славити і оспівувати Його у своїх молитвах, щоб ми не втрачали віри, а надіялись на Його милосердя та любов.

свящ. Назарій (Чорний)

Фотогалерея

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі

Коментарі

Залишіть коментар