Річні підсумкові збори Золочівського благочиння

У середу 26 грудня 2018 р. в Свято-Воскресенському  храмі м. Золочева, під головуванням благочинного митр. прот.  Легкого Володимира відбулись підсумкові річні збори духовенства Золочівського деканату.

Вступне слово до духовенства виголосив Золочівський благочинний митр. прот. В. Легкий, де подякував усім  за присутність.  Отець Володимир прочитав порядок денний зборів  і  ознайомив  усіх з останніми новинами та подіями Православної Церкви України. Також було доведено до уваги усім присутнім інформація, що 15 грудня в Софійському соборі в Києві відбулась історична подія –  Об’єднавчий собор,  по закінченню якого оголошено про створення нової Української Помісної Церкви (ПЦУ).

Офіційна назва новоствореної об’єднаної Православної церкви – Православна Церква України. А також вибраний новий  Предстоятель – Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України.

На зборах були обговорені події та життя Золочівського деканату  за 2018 рік, а також ознайомлення  духовенства з річними звітами про богословську діяльність благочиння, після чого  були  висловлені  міркування щодо  покращення роботи священиків на парафіях, а саме  роботу в різних сферах пастирського служіння.

В ході виступів духовенства було  розглянуті різноманітні  питання церковного життя, відбулось  обговорення різноманітних тем стосовно  соціального служіння пастиря, і праці священика взагалі.

Окремим пунктом зборів  була  заслухана  інформація стосовно діяльності на 2019 рік  міждеканальної  (Золочівського і Перемишлянського деканату)  газети “Добрий Пастир”, а саме актуальності тем, та інформаційне наповнення газети богословським матеріалом.

Після усіх обговорень, присутніми були поставленні цілі  і напрацювання на майбутній 2019 рік у Золочівському благочинні,  і кожній парафії зокрема. А також роздані усім  Різдвяні Послання.

У заключному  слові отець  благочинний В.Легкий привітав усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. А також  подякував  священикам за духовну працю за пастирський труд, і закликав в майбутньому до нових звершень у наступному році.

Після чого відбулась спільна фотографія духовенства Золочівського благочиння.

Фотогалерея

 

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі