Привітання з нагоди дня народження  Святійшого Патріарха Філарета

23 січня 2018 року  виповнюється  89 років з дня народження  Предстоятеля  Української Православної Церкви – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Ваша Святосте!

Вас,  як визначного церковного і громадського діяча,  знає вся наша Україна, знає весь християнський світ і знає широка міжнародна громадкість поза межами нашої держави.

Все  Ваше служіння за ці довгі роки, всі Ваші труди на благо нашої ПРАВОСЛАВНОЇ   ЦЕРКВИ   –  усе це підтверджує Вашу подвижницьку діяльність, і свідчить про те величезне значення, яке має наша Свята Українська Православна Церква для утвердження моральності в нашому суспільстві, для піднесення духовності українського народу, для встановлення миру і злагоди серед людей.

У цей благословенний Господом день, ми складаємо молитовні побажання для  Вас, Ваше Святосте, ми усі просимо Всемилостивого Бога, щоби Він дарував Вам міцне здоров’я, нехай Господь Бог буде завжди з Вами, допомагає і надихає, благословляє, укріпляє Вас у Ваших першосвятительських  трудах  для добробуту України та утвердження й розквіту Української Церкви!

 Іс полла еті, Деспота!

 Благочинний  Золочівського району 

митр. прот. Володимир  Легкий 

з духовенством

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі