Привітання для митр. прот. Володимира Бачинського, секретаря Львівської-Сокальської єпархії

Ваше Високопреподобіє, дорогий отець Володимир!

Від себе особисто та від духовенства Золочівського благочиння, маємо честь привітати Вас з ювілейним днем Вашого народження!

Сьогодні 21 липня 2018р. Вам виповнюється – 50 років!

Ці п’ятдесят років Ви прожили в невтомній праці, з повною самовіддачею та великими здобутками.

Постійно тримаючи в своєму розумі слова Спасителя: Не ви Мене вибрали, а Я вас (Ін. 15:16), Ви возгоріли всім серцем своїм послужити Матері Церкві, аби віддати Боже Богові і принести користь з отриманих від Нього талантів для слави Божої.

У свої роки Ви з допомогою Божою вже багато зробили, аби за словом апостола благовiстя про Воскреслого Бога чули «далекі i близькі» (Єф. 2,17).

За період несіння Вашого священницького послуху в нашій  Львівсько-Сокальській  єпархії, особливо на посаді секретаря єпархії, у Вашому лиці ми бачимо людину, яка відверто, щиро, жертовно віддає себе служінню Тому, Хто покликав Вас бути Його вірним служителем.

Від усієї душі бажаємо, щоб Всемилостивий Господь благословив Вам надалі залишатись тою людиною, яка, не шкодуючи своїх сил, допомагає вірним чадам Святої Церкви побачити живий Образ Христа та відшукати єдину вірну дорогу до Небесного Града. Здоров’я Вам, душевного миру та безбоязненного служіння Свому Творцю.

Многая Вам і благая літа.

 

                      З любов’ю у Христі благочинний Золочівського деканату Легкий Володимир

                                                                                                                              з  духовенством.

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі