Перша сповідь та причастя учнів катехитичних курсів при храмі Воскресіння Господнього м. Золочева

У неділю 3 червня 2018 року в храмі Воскресіння Господнього міста Золочева,  відбулась  урочиста  перша Сповідь і Святе Причастя дітей, учнів катехитичних курсів при храмі Воскресіння Господнього.

До святих Таїнств вперше приступили 30 діток. До цієї важливої події готував дітей п. Легкий Б.В., де учні  вивчали  основи  православної віри, заповідей Божих та Закону Божого.

З трепетом та переживаннями діточки чекали цього дня, з великою радістю й захопленням вони  прийняли до свого серця Живого Бога у Таїнстві Причастя.

Після Літургії отець Володимир звернувся із проханням до батьків ставитися сумлінно до виховання дітей. А дітям побажав завжди залишатися добрими та зразковими християнами, виконуючи всі ті Закони  Божі , які вони навчились на курсах християнського катехизису. Хресним батькам нагадав про відповідальний обов’язок допомогти зростати духовно. Дітям  молитися щоденно.

Подякував батькам за чудову організацію та підготовку дітей. Отець Володимир від імені адміністрації храму Воскресіння Господнього, подарував  на згадку про цей особливий день,  кожному причаснику пам’ятку Першої Сповіді й Урочистого Причастя, православний молитовник та ікону Почаївської Божої Матері.

Прийнявши подарунки, діти щиро раділи і дякували Богові за ці незабутні миті їхнього  життя.

Святкова Літургія закінчилась многоліттям в честь  маленьких причасників, отця настоятеля, та всієї громади.

Після Божественої Літургії,  дітей вітали рідні та друзі, на згадку про цю подію робили сімейні фото біля нашого храму.

Нехай Всемогутній Господь благословить  усіх діток, батьків, родичів, наставників на добре християнське життя! На многая літа!

 

                                                                            Благочинний Золочівського деканату

                                                                            Настоятель храму Воскресіння Господнього

          м. Золочева

          митр. прот. Легкий Володимир

Фотоальбом

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі