Молитви до Пресвятої Богородиці перед Єрусалимською іконою

 Молитва перша

 О Пресвята і Преблагословенна Матір Господа і Спаса нашого Ісуса Христа!

Пречиста Вседіво Богородице Марія,

Покровительнице і Заступниця наша!

Припадаємо і поклоняємось Тобі перед святою і чудотворною Єрусалимською іконою, і смиренно молимось Тобі, почуй голос молитов наших, що від душі приносимо Тобі.

Побач скорботи і спокуси наші, і як воістину вселюбна Матір, подай допомогу нам безпорадним і сумним, у багатьох гріхах потопаючим і тих, що завжди засмучують Господа і Творця нашого. Його ж ублагай, Владичице, нехай не погубить нас із беззаконнями нашими, але ради заступництва Твого, нехай явить нам Свою Чоловіколюбну милість. Вимоли Всеблагая нам здоров`я душевне і тілесне, покаяння, що у гріхах здійснені, благополуччя в чеснотах християнських, благодатне, мирне, і благочестиве життя, землі – родючі, повітря –  чисте, дощі  – вчасні та благословення з неба на всі починання наші.

Сохрани і збережи нас у світі, і у доброму стані, та сприяй усім нам нести ярмо Христове, що є благе і легке в терпінні і у смиренні, в ім’я спасіння душ наших. Охороняючи нас, Твоїм Материнським покровом, від спокус диявольських і всякого зла.

О, Царице Всеоспіванна, Мати Божа всеблагая.

Простягни Богоносні руки Твої на моління наші до улюбленого сина Твого Господа нашого Ісуса Христа, і прийми нас усіх, тих хто молиться  до Нього. Разом з тобою на іконі Твоїй, зображені праведні батьки Твої,  Йоаким і Анна, з ними ж молитовно взиваємо Його помилувати нас і визволити від вічної смерті, і як колись у скорботі великій молився Ніл перед цією іконою Твоєю, розраду і обітницю благу дарувала єси. Так і нині, нас смиренних і грішних, що моляться, що моляться до Тебе, вислухай і даруй нам великі Твої щедроти: хворих – зціли, скорботних – утіш, бідних від бід визволи, мандруючих і мореплавців неушкодженими збережи і всіх нас сподоби благочестиво життя наше земне закінчити, і благу християнську смерть отримати, причасником Святих Таїн бути і Небесне Царство успадкувати, і у світлі та  радості святих оспівуємо та величаємо милосердя Твоє і Народженого від Тебе Господа нашого Ісуса Христа.

Йому, з Безначальним Його Отцем і Пресвятим Духом належать всяка слава, честь, і поклоніння на віки віків. Амінь.

 Молитва друга

 Пресвята Володарко, Владичице Богородице, надія всіх, хто надіється на Тебе. Заступнице сумних, притулок відчайдушних, а вдів і сиріт –Годувальниця!

Вислухай і помилуй нас грішних і недостойних рабів Твоїх, із молитвою взиваємо до пречистого Твого образу і припадаємо: Ублагай, Милосердна Владичице Сина Свого і Господа нашого Ісуса Христа, нехай відверне від нас праведний гнів Свій, нехай простить гріхи та  беззаконня наші, щоб ми сподобились милосердя Його, закінчити життя наше в покаянні і отримати милість Його з усіма обраними Його. Бо Ти, Благословенна і Препрославленна єси на віки віків. Амінь.

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі