Ісус ходить по озері

Одного разу Ісус навчав людей у дуже відда­леному від поселень місці. Наближався вечір, і учні говорили Ісусові, що пора відпустити лю­дей по домівках: „Люди незабаром зголодніють, а ми не маємо для них їжі”.

Ісус, взявши п’ять хлібів та дві риби, розді­лив між апостолами і промовив: „Роздайте цю поживу народу”. Апостоли хоча й не розуміли, як можна такою малою кількістю їжі нагодува­ти стільки людей, проте зробили так, як просив Ісус. На їхній подив, їжі вистачило всім, і навіть ще залишилось.

Вчинивши це чудо, Ісус усамітнився для мо­литви. Апостоли ж у човні попливли на інший берег озера. Однак поки вони пливли, піднявся сильний вітер і пасажири невеличкого човна почали хвилюватись.

Несподівано учні побачили поспішаючого до них по воді Ісуса. Вони дуже злякалися, але Ісус їх заспокоїв, після чого сказав: „Йди до Мене, Петре”. Петро, вийшовши з човна, ступив кілька кроків, але злякався і закричав: „Допоможи мені, Господи, я тону”. Ісус допоміг Петрові поверну­тися у човен і сказав: „Як же мало у тебе віри, Петре! Чому ти засумнівався?”

(Матвія 14:13-31; Марка 8:1-9; Луки 9:10-17; Івана 6:1-21)

Дитяча скарбничка Біблійних історій.

Ілюстрації А. Вейн Гул

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі