Дитячий хор церкви Воскресіння

Дитячий хор церкви Воскресіння

Нещодавно в грудні 2016 року, церковному дитячому хору виповнилось 30 років. Дитячий хор церкви Воскресіння організований у жовтні 1986 року. Першим керівником була Емілія Риндик, яка в цей час працювала керівником хору Золочівської музичної школи. Колектив організований з ініціативи Отця декана Володимира Легкого. Перший раз колектив заспівав літургійний твір «Слава Єдинородний…» в грудні місяці 1986 року. Колектив на той час налічував 70 дітей різного віку. Репертуар хору складався з творів відомих композиторів: М. Леонтовича, А. Гнатишина, К. Стеценка, А. Веделя.

 З 1996 року керівником хору є І. Весна. На теперішній час колектив з дитячого хору переріс у молодіжний і налічує близько 50 осіб. Репертуар хору складається з творів відомих українських композиторів: А.Веделя, А. Гнатишина, М. Леонтовича, В. Барвінського, Н. Нижанківського.

У сучасному колективі хору є різні вікові групи, які згуртовані молитвою, піснею і подорожами, а їх було чимало, зокрема: м. Джублик, м. Мукачево, м. Кам’янець-Подільський, м. Умань (парк Софіївка), м. Вінниця.

Фотоальбом

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі

Коментарі

Залишіть коментар