Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії в храмі Воскресіння Господього м. Золочева

7 квітня Церква святкує день Благовіщення Пресвятої Богородиці — одне з 12 головних (дванадесятих) свят у православному календарі.

Благовіщення означає «блага» або «добра» звістка. У цей день Діві Марії явився Архангел Гавриїл і сповістив Їй про прийдешнє народження Ісуса Христа — Сина Божого і Спасителя світу.

Громада храму Воскресіння Господнього міста Золочева,  Української Православної Церкви ( Православної Церкви України )щиро вітає настоятеля храму та Благочинного Золочівського району, митрофорного протоієрея Легкого Володимира з 34 річницею душпастирського  служіння на парафії.

Глибока віра, працьовитість і жертовність – це ті головні риси, якими Господь наділив нашого духівника. Кожен рік Вашого священства на парафії живився терпінням і непохитною витривалістю у святій вірі. Та увінчувався безцінними скарбами – рясними і незліченними духовними плодами, які служать для примноження Божої Слави.

Дякуємо Богові за Вас та просимо у Нього, щоб завжди провадив й оберігав Вас у вашому житті, та у виконуванні нелегкого служіння, яке Господь поклав на Вас.

У цей день нехай Господь, молитвами Пресвятої Богородиці, завжди укріпляє Ваші душевні та тілесні сили, дарує невичерпну наснагу для подальшого плідного служіння у Його Винограднику.

Нелегка священича є дорога,

Та Ви по ній упевнено йдете,

Бо людські душі навертаєте до Бога,

А то найважливішим є.

Хай Матір Божа Вас охороняє,

Господь здоров’ям наділяє

Радості, любові і добра

На многая і благая літа!

​​Духовенство Золочівського благочиння та парафіяни

Фотогалерея

Поділитись
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Коментарі

коментарі