Заходи в день незалежності (с.Поляни)

Заходи в день незалежності (с.Поляни)

24 серпня 2017 року, в селі Поляни, Золочівського району, відбулися урочистості з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України.

О десятій годині, в храмі Воскресіння Господнього, розпочався святковий молебень за Україну. Після закінчення молебна до парафіян із словом проповіді звернувся настоятель Свято-Воскресенської парафія ієрей Назарій Чорний.

Далі хресним ходом парафіяни разом із настоятелем та головою Полянської сільської ради Володимиром Михайловичем Ковбасою і директором Полянської школи Анною Іванівною Вітик рушили до пам’ятного хреста встановленого на честь проголошення незалежності і державної суверенності України (пам’ятник встановлено 24 серпня 1992 року).

Прийшовши до пам’ятного хреста розпочалися офіційні заходи. Звучав Державний Гімн України. Далі була звершена молитва за мир і спокій в Україні. Хвилиною мовчання було вшановано всіх тих, хто поклав своє життя за волю і незалежність України. Далі за них була відслужена заупокійна літія. Після чого, ієрей Назарій Чорний звернувся до всіх присутніх привітавши їх із Днем Незалежності, і побажав усім миру, любові, а також наголосив на тому, щоб завжди пам’ятати, якими нелегкими стараннями, славних синів і дочок України, ми отримали незалежність.

З вітанням звернувся і голова Полянської сільської рада Володимир Михайлович Ковбаса, побажавши мирного неба, здоров’я та розвитку нашому народу і країні.

Після завершення урочистостей відбувся флеш-моб, за участі молоді села  Поляни, прапор України був пронесений вулицями села.

ієрей Назарій Чорний

Фотоальбом

Коментарі

коментарі

Коментарі

Залишіть коментар