Вечір перед днем свят. Миколая с. Поляни

Напередодні свята св. Миколая, 18 грудня 2017 року ввечері, у храмі Воскресіння Господнього села Поляни, була відслужена вечірня з літією. Після якої вихованці недільної школи представили виступ, де піснями і віршами прославили Святого Чудотворця.

Святий Миколай є прикладом християнського життя, він на практиці реалізував любов до Бога та ближнього і робив це так, як написано у Біблії:    „Нехай ліва рука твоя не знає, що робить правиця твоя ” (Мф. 6,3). Сам архієпископ Мир Лікійський жив дуже скромно, ревно працював над спасінням своєї пастви, з любов’ю допомагав у біді й смутку. На землі і на морі Миколай творив багато чудес, помагаючи людям, рятуючи їх від бід. Багатьом в убогості й крайній потребі скорим помічником, щирим заступником був, а також вірним охоронцем і рятівником.

На святі-дійстві із дитячих вуст линули щирі молитовні слова – подяка, побажання, надії на добро і милосердя. У кожному вірші і у кожній пісні, що виконали діти відчувалася любов до святого Миколая. Щирою радістю засвітились оченята дітей, коли з’явився Миколай. Зворушений побаченим, обдарував усіх присутніх хлопчиків і дівчаток солодощами.

Це радісне свято для дітей та дорослих. Бо хто не знає про Святого Чудотворця Миколая? Весь християнський світ вважає його за Великого Угодника Божого.

Настоятель Свято-Воскресенської парафії с. Поляни ієрей Назарій Чорний сердечно привітав усіх із наближенням свята Миколая, побажав парафіянам і гостям храму міцного здоров’я, миру і ясного неба над головою, небесної охорони у скорого помічника Миколая.

Виступ дітей недільної школи дав усім присутнім важливий „урок” : бути щирими, лагідними, вірними християнами, милосердними. Докладати все своє старання для того, щоб тільки святе, чисте та добре входило у кожну душу, кожне серце, кожний дім.

Староста старшої і молодшої групи недільної школи

Свято-Воскресенської парафії с. Поляни

Іванна Ковбаса

P.S. Щиро дякуємо нашим жертводавцям, а також усім хто долучився до свята.

Фотоальбом

Коментарі

коментарі