Річні збори Золочівського благочиння

У вівторок  26 грудня в Свято-Воскресенському  храмі м. Золочева, під головуванням благочинного митр. прот.  Легкого Володимира відбулись підсумкові річні збори духовенства Золочівського деканату.

Вступне слово до духовенства виголосив Золочівський благочинний В. Легкий, де подякував усім  за присутність.  Також отець  Володимир прочитав порядок денний зборів  і  ознайомив  усіх з останніми новинами та подіями в УПЦ КП.

На зборах були обговорені події та життя Золочівського деканату  за 2017 рік, а також ознайомлення та  обговорення  річних звітів по благочинню, після чого  були  висловлені ідеї  та міркування щодо можливості покращення роботи священика на парафіях.

Були розглянуті поточні питання церковного життя, було обговорення тем стосовно церковного уставу, соціального служіння пастиря, і праці священика взагалі.

У ході  зборів  була  заслухана  інформація відносно   можливості  виходу  міждеканальної  ( Золочівського і Перемишлянського деканату)  газети “Добрий Пастир”.

Після всіх обговорень були поставленні цілі  і намічені напрацювання на майбутній 2018 рік у Золочівському благочинні,  і кожній парафії зокрема.

У заключному  слові отець  благочинний  подякував священикам за духовну працю за пастирський труд,  на парафіях і закликав в майбутньому до нових звершень у наступному році. Побажав здоров’я, мужності в несінні нелегкого хреста.

Після чого відбулась спільна фотографія усіх присутніх.

Фотоальбом

 

Коментарі

коментарі